wtorek, 9 września 2014

"Wspomnienia" z wcześniejszego bloga (DUŻO ZDJĘC KROK PO KROKU)
Niektórzy mnie już znają z poprzedniego bloga, dla innych zaś jestem zupełnie nowa, dlatego chciałam w pierwszym poście zrobić małą przypominajkę z niektórych makijaży....

 Zaniedbałam troszkę wcześniejszego bloga, jednak od dziś wracam z podwojoną siłą :) Będzie dużo makijaży, ciekawych porad oraz recenzji. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zachęcam do przesyłania w komentarzach lub na maila propozycji kolejnych postów, może jest coś co chciał/abyś się dowiedzieć na temat wiżazu, pielęgnacji, bądź kosmetyków. Pisz śmiało! :)

Wybaczcie za linki na zdjęciach do poprzedniego bloga, jednak komputer mi się zepsuł i usunął mi wszystkie zdjęcia, dlatego te są skopiowane z pingera.pl.

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia ! :)

4 komentarze:

  1. Nie miałam okazji widzieć poprzedniego bloga, ani zdjęć, ale makijaże są takie jakie lubię: kolory i kreska! Kapitalnie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. 2 od dołu - super :) zwłaszcza z tym miętowym akcentem. Podziwiam dziewczyny, które tak szaleją z kolorami i jest im po prostu przepięknie :) ja mam tylko dwie opcje: czarna kreska albo brązowe smokey i jakoś się nie umiem odczarować... pięknie zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń